Tomáš Pavlatský

icon
Jak to zákazník vidí

Skvělá zkušenost. Od domluvy termínu až po převzetí kola vše proběhlo rychle a bez problémů. Veškeré servisní úkony jsme si odsouhlasili předem, případné další věci jsme řešili telefonicky a vždy se na všem bez problémů domluvili. Při převzetí mi bylo vše vysvětleno včetně doporučení, jak se o kolo starat. Velkým překvapením pro mě byl detailní přehled provedených prací včetně fotodokumentace. Za mě nejlepší cyklo servis, jaký jsem kdy navštívil. Je super najít místo, kde se o kolo postarají, jako by bylo jejich vlastní 👍